Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 59,6% sub estimat

Echipament de detecție tip ETD (Explosive Trace Detection)

Număr anunț
SCN1089149
Autoritate contractantă
C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Furnizor / câștigător
BUSINESS PLUS SRL (CUI 15732322)
Cod CPV
38546000-4 · Sistem de detectare a explozibililor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
350.000 RON
Valoare atribuită
141.400 RON 59,6% sub estimat
Data publicării
12.07.2021 12:48
Anunț de atribuire
SCNA1058704
Termen limită
05.08.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1118293

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BUSINESS PLUS SRL CUI RO 15732322
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1

Valoare atribuită

141.400 RON

din 350.000 RON estimat 59,6%

Adjudecat la 40,4% din estimat · economie 208.600 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.