Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,2% sub estimat

Servicii de colectare, transport, procesare si/sau eliminare finala a deseurilor industriale

Număr anunț
CN1032910
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
JIFA SRL (CUI 18048621)
Cod CPV
90513000-6 · Servicii de tratare si eliminare de deseuri menajere si deseuri nepericuloase (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.082,50 RON
Valoare atribuită
3.705 RON 9,2% sub estimat
Data publicării
12.07.2021 09:53
Anunț de atribuire
CAN1062902
Termen limită
26.08.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1118286

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
JIFA SRL CUI 18048621

Valoare atribuită

3.705 RON

din 4.082,50 RON estimat 9,2%

Adjudecat la 90,8% din estimat · economie 377,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.