Atribuită Anunț de participare

LUCRARI DE AMENAJARE SPATIU MODULAR SI DOTARE SPATIU DEPOZITARE PACIENTI DECEDATI SARS COV2

Număr anunț
SCN1089108
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
Furnizor / câștigător
RENUMRIS INSTAL SRL (CUI 29893841)
Cod CPV
45215000-7 · Lucrari de constructii de cladiri pentru servicii sociale si sanitare, de crematorii si de toalete publice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588.000 RON
Valoare atribuită
588.000 RON
Data publicării
12.07.2021 08:48
Anunț de atribuire
SCNA1055908
Termen limită
23.07.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1118285

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RENUMRIS INSTAL SRL CUI RO 29893841

Valoare atribuită

588.000 RON

din 588.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.