Atribuită
Anunț de participare
Sisteme de simulare a conducerii motocicletelor pentru antrenamentul, examinarea și evaluarea polițiștilor
- Număr anunț
- CN1038393
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI ROMANE (CUI 4453144)
- Furnizor / câștigător
- BUSINESS PLUS SRL (CUI 15732322)
- Cod CPV
- 34151000-0 · Simulatoare de conducere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.325.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.100.000 RON
- Data publicării
- 09.01.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1077827
- Termen limită
- 14.02.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 008-015095
- Documentație de atribuire
- DF1135032
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BUSINESS PLUS SRL CUI RO 15732322
Valoare atribuită
3.100.000 RON
din 2.325.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro