Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,9% sub estimat

Executie lucrari ,,Reabilitarea si modernizarea conductelor de alimentare cu apă a strazilor din zona centrala si zona drumului national, din comuna Bors, judetul Bihor’’

Număr anunț
SCN1089249
Autoritate contractantă
COMUNA BORS (CUI 4390526)
Furnizor / câștigător
SIMBAC SA (CUI 2717819)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.087.588,22 RON
Valoare atribuită
914.745,17 RON 15,9% sub estimat
Data publicării
13.07.2021 21:50
Anunț de atribuire
SCNA1059653
Termen limită
30.07.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1118521

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIMBAC SA CUI RO 2717819
Subcontractanți 1
ULIDAN SRL CUI RO 11576417
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DUMEXIM SRL CUI RO 16057895
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
EDIL MANAGEMENT SRL CUI RO 15100997
Asociați 1
ROMTIM INSTAL SRL CUI RO13894280

Valoare atribuită

914.745,17 RON

din 1.087.588,22 RON estimat 15,9%

Adjudecat la 84,1% din estimat · economie 172.843,05 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.