Atribuită
Anunț de participare
Furnizare Cleme Derivație Paralel(CL 2,5-50)
- Număr anunț
- SCN1089193
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA ILUMINAT PUBLIC BUCURESTI SRL (CUI RO37832144)
- Furnizor / câștigător
- DAFOR BUCURESTI S.R.L. (CUI 39820111)
- Cod CPV
- 31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 223.000 RON
- Valoare atribuită
- 223.000 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 09:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1056795
- Termen limită
- 26.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1118440
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAFOR BUCURESTI S.R.L. CUI 39820111
Valoare atribuită
223.000 RON
din 223.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro