Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat
achizitie vaccin de uz veterinar
- Număr anunț
- SCN1089181
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR IALOMITA (CUI 4231652)
- Furnizor / câștigător
- FARMAVET SA (CUI 256)
- Cod CPV
- 33651690-1 · Vaccinuri pentru uz veterinar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 102.610 RON
- Valoare atribuită
- 100.925 RON 1,6% sub estimat
- Data publicării
- 13.07.2021 08:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1056906
- Termen limită
- 26.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1118420
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (4)
Estimat: 102.610 RON Adjudecat: 100.925 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | tuberculina mamifera | 11.250 RON | — | |
| 2 | tuberculina aviara | 29.160 RON | — | |
| 3 | vaccin antirabic | 51.000 RON | — | |
| 4 | vaccin anticarbunos | 11.200 RON | FARMAVET | 100.925 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMAVET SA CUI RO 256
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ROMVAC COMPANY SA CUI RO 482384
Valoare atribuită
100.925 RON
din 102.610 RON estimat
1,6%
Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 1.685 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.