Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,4% sub estimat

Delegarea Serviciului de salubritate în comuna Mărtiniș, județul Harghita

Număr anunț
SCN1089322
Autoritate contractantă
COMUNA MARTINIS (CUI 4246238)
Furnizor / câștigător
RDE HURON SRL (CUI 10313528)
Cod CPV
90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
533.736 RON
Valoare atribuită
456.725,52 RON 14,4% sub estimat
Data publicării
14.07.2021 18:17
Anunț de atribuire
SCNA1056322
Termen limită
27.07.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1118712

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RDE HURON SRL CUI RO 10313528
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

456.725,52 RON

din 533.736 RON estimat 14,4%

Adjudecat la 85,6% din estimat · economie 77.010,48 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.