Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,4% sub estimat
Aparatură medicală POIM 2022
- Număr anunț
- CN1038479
- Autoritate contractantă
- Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
- Furnizor / câștigător
- ATLAS MEDICAL S.R.L. (CUI 42958255)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.297.004,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.200.640 RON 7,4% sub estimat
- Data publicării
- 14.01.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1078148
- Termen limită
- 17.02.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 011-023016
- Documentație de atribuire
- DF1135204
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Anexa Cantitati-Valori Aparatura medicala POIM 2022.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini - Anexa Specificatii tehnice Aparatura medicala POIM 2022.docx.p7s
- Caiet de sarcini Aparatura medicala POIM 2022.doc.p7s
- FisaDate_DF1135204.pdf
- Formulare Aparatura medicala POIM 2022.doc.p7s
- Model Acord Cadru Aparatura medicala POIM 2022.docx.p7s
- Model Contract subsecvent Aparatura medicala POIM 2022.docx.p7s
Loturi (3)
Adjudecat: 1.200.640 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pat terapie intensivă cu cântar | — | ATLAS MEDICAL 2 contracte | 1.188.720 RON |
| ATLAS MEDICAL · contract 1329 · 03.05.2022 | 594.360 RON | |||
| ATLAS MEDICAL · contract 1733 · 02.06.2022 | 594.360 RON | |||
| 2 | Saltea antiescară pentru paturi pacienți bariatrici | — | — | |
| 3 | Lampă bactericidă cu UV | — | ADION PRODIMPEXTRANS S.R.L. 2 contracte | 11.920 RON |
| ADION PRODIMPEXTRANS S.R.L. · contract 1330 · 03.05.2022 | 5.960 RON | |||
| ADION PRODIMPEXTRANS S.R.L. · contract 1878 · 14.06.2022 | 5.960 RON | |||
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ATLAS MEDICAL S.R.L. CUI 42958255
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ADION PRODIMPEXTRANS SRL CUI RO 5144309
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AKRO SRL CUI RO 14205979
Valoare atribuită
1.200.640 RON
din 1.297.004,80 RON estimat
7,4%
Adjudecat la 92,6% din estimat · economie 96.364,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.