Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,3% sub estimat
Furnizare prefabricate atipice din beton armat
- Număr anunț
- SCN1089398
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Furnizor / câștigător
- ADMINISTRARE ACTIVE SECTOR 3 SRL (CUI 31012790)
- Cod CPV
- 44112000-8 · Diverse structuri de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 995.125 RON
- Valoare atribuită
- 802.950 RON 19,3% sub estimat
- Data publicării
- 15.07.2021 16:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1062705
- Termen limită
- 30.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1119036
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI-semnat.pdf.p7s
- Cantitati minime si maxime-semnat.pdf.p7s
- Draft Acord cadru prefabricate atipice-semnat.pdf.p7s
- Draft Ctr subsecv prefabricate-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1119036.pdf
- Formulare-semnat.pdf.p7s
- Formularul nr 8 Propunere tehnica-semnat.pdf.p7s
- ModelContract_DF1119036.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ADMINISTRARE ACTIVE SECTOR 3 SRL CUI 31012790
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BLOC BETON SRL CUI RO 27014342
Valoare atribuită
802.950 RON
din 995.125 RON estimat
19,3%
Adjudecat la 80,7% din estimat · economie 192.175 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.