Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,4% sub estimat

Achizitia de tonere si cartuse de imprimare

Număr anunț
SCN1089391
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
338.440 RON
Valoare atribuită
323.592,05 RON 4,4% sub estimat
Data publicării
15.07.2021 16:20
Anunț de atribuire
SCNA1060493
Termen limită
09.08.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1118888

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
TOKO SRL CUI RO 6118600

Valoare atribuită

323.592,05 RON

din 338.440 RON estimat 4,4%

Adjudecat la 95,6% din estimat · economie 14.847,95 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.