Atribuită
Anunț de participare
Echipamente complexe pentru întărirea capacității administrative - Echipament tractare radar din cadrul proiectului ”Revizuirea Planului de Management și a Regulamentului RBDD”, cod SMIS 123322
- Număr anunț
- CN1038543
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA REZERVATIEI BIOSFEREI DELTA DUNARII (CUI 3722040)
- Furnizor / câștigător
- VALBERTO SRL (CUI 13639708)
- Cod CPV
- 34113300-5 · Vehicule de teren (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151.260,50 RON
- Valoare atribuită
- 151.260,50 RON
- Data publicării
- 16.01.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1073641
- Termen limită
- 09.02.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 013-028548
- Documentație de atribuire
- DF1135374
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VALBERTO SRL CUI RO 13639708
Valoare atribuită
151.260,50 RON
din 151.260,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro