Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,0% sub estimat

Servicii de dirigenție de șantier în specialitatea retele de gaze naturale la obiectivul de investiție Alimentarea cu gaze naturale a comunei Coțofănești, sat Bîlca, Borșani, județul Bacău

Număr anunț
SCN1089384
Autoritate contractantă
COMUNA COTOFANESTI (CUI 4353110)
Furnizor / câștigător
PRO INSTALAŢII SERV SRL (CUI 30191875)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165.540,02 RON
Valoare atribuită
147.336 RON 11,0% sub estimat
Data publicării
15.07.2021 15:53
Anunț de atribuire
SCNA1061374
Termen limită
05.08.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1119020

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

147.336 RON

din 165.540,02 RON estimat 11,0%

Adjudecat la 89,0% din estimat · economie 18.204,02 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.