Atribuită Anunț de participare

Bunuri necesare U.I.P. -Lot 3 -Autovehicule de teren din cadrul proiectului ,,Revizuirea Planului de Management si a Regulamentului RBDD''

Număr anunț
CN1038542
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA REZERVATIEI BIOSFEREI DELTA DUNARII (CUI 3722040)
Furnizor / câștigător
VALBERTO SRL (CUI 13639708)
Cod CPV
34113300-5 · Vehicule de teren (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252.100,83 RON
Valoare atribuită
252.100,83 RON
Data publicării
16.01.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1073640
Termen limită
08.02.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 013-028549
Documentație de atribuire
DF1135377

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VALBERTO SRL CUI RO 13639708

Valoare atribuită

252.100,83 RON

din 252.100,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.