Anulată Anunț de participare

Echipamente de complexitate redusă pentru întărirea capacității administrative- Echipamente de pescuit ”Revizuirea Planului de Management și a Regulamentului RBDD- ”, cod SMIS 123322

Număr anunț
CN1038541
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA REZERVATIEI BIOSFEREI DELTA DUNARII (CUI 3722040)
Cod CPV
37413100-7 · Articole de pescuit (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.159,66 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
16.01.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1072947
Termen limită
07.02.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 013-028564
Documentație de atribuire
DF1135378

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 49.159,66 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Unelte de pescuit 37.394,95 RON Anulat
2 Aparat de pescuit electric 11.764,71 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.