Atribuită
Anunț de participare
Acord - cadru în vederea furnizării de reactivi - pachet determinari gaze, electroliti si cooximetrie compatibil cu analizorul Gastat 735 (incluzand si consumabile)
- Număr anunț
- CN1032916
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA AL MAI "PROF. DR. DIMITRIE GEROTA"BUCURESTI (CUI 4283767)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisa acceleratacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 297.000 RON
- Valoare atribuită
- 297.000 RON
- Data publicării
- 15.07.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1061310
- Termen limită
- 02.08.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 136-359299
- Documentație de atribuire
- DF1118066
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Valoare atribuită
297.000 RON
din 297.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro