Atribuită Anunț de participare

Achizitionare imprimate in sistem pret per pagina (inclusiv servicii de mentenanta, interventii pentru reparatii, piese si consumabile, hartia de imprimat)

Număr anunț
CN1032936
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
PRINTOPIA SRL (CUI 22658113)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.424.000 RON
Valoare atribuită
11.732.625,25 RON
Data publicării
15.07.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1062962
Termen limită
18.08.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 136-359321
Documentație de atribuire
DF1118464

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRINTOPIA SRL CUI RO 22658113

Valoare atribuită

11.732.625,25 RON

din 8.424.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.