Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 45,0% sub estimat
CARNE SI PRODUSE DIN CARNE
- Număr anunț
- CN1033115
- Autoritate contractantă
- Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
- Furnizor / câștigător
- BLACK SEA EUROINVESTMENT (CUI 21211132)
- Cod CPV
- 15110000-2 · Carne (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 625.685 RON
- Valoare atribuită
- 344.056 RON 45,0% sub estimat
- Data publicării
- 16.07.2021 15:33
- Anunț de atribuire
- CAN1064583
- Termen limită
- 23.08.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1118693
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Adjudecat: 344.056 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CARNE VITA | — | Anulat | — |
| 2 | mezeluri | — | SC BLACK SEA EUROINVESTMENT SRL | 344.056 RON |
| 3 | peste | — | — |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SC BLACK SEA EUROINVESTMENT SRL CUI RO21211132
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SC BLACK SEA EUROINVESTMENT SRL CUI RO21211132
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Valoare atribuită
344.056 RON
din 625.685 RON estimat
45,0%
Adjudecat la 55,0% din estimat · economie 281.629 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.