Atribuită
Anunț de participare
Furnizare basculantă cu echipare de iarnă pentru Comuna Călineşti-Oaş
- Număr anunț
- SCN1089495
- Autoritate contractantă
- COMUNA CALINESTI OAS (PRIMARIA CALINESTI OAS) (CUI 3896860)
- Furnizor / câștigător
- B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
- Cod CPV
- 34134200-7 · Camioane basculante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 575.000 RON
- Valoare atribuită
- 575.000 RON
- Data publicării
- 16.07.2021 15:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1057644
- Termen limită
- 03.08.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1118996
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL CUI RO 18378344
Valoare atribuită
575.000 RON
din 575.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro