Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,9% sub estimat
Servicii de proiectare faza Studiu de fezabilitate pentru obiectivul de investitii Ameliorarea conectivității între Bacău și Letea Veche prin crearea unei legături rutiere (inclusiv pietonale și ciclabile) între strada Milcov și rețea stradală Letea Veche
- Număr anunț
- CN1038550
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BACAU (CUI 4278337)
- Furnizor / câștigător
- ROUTTE-CONSTRUCT SRL (CUI 13761321)
- Cod CPV
- 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.176.470,59 RON
- Valoare atribuită
- 990.000 RON 15,9% sub estimat
- Data publicării
- 16.01.2022 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1081158
- Termen limită
- 16.02.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 013-029578
- Documentație de atribuire
- DF1135534
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ROUTTE-CONSTRUCT SRL CUI RO 13761321
Asociați 1
RUTIER-CONEX XXI SRL CUI RO 10402889
Valoare atribuită
990.000 RON
din 1.176.470,59 RON estimat
15,9%
Adjudecat la 84,1% din estimat · economie 186.470,59 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.