Atribuită
Anunț de participare
Echipament feroviar - Piese componente ale electromecanismelor de macaz (liniare şi pârghii) - SRCF Galaţi
- Număr anunț
- SCN1089584
- Autoritate contractantă
- C.N.C.F. "C.F.R." S.A. - SUCURSALA REGIONALĂ C.F. GALAŢI – UNITATE OPERAŢIONALĂ (CUI 15567497)
- Furnizor / câștigător
- SPIACT CRAIOVA S.A. (CUI 14452049)
- Cod CPV
- 34942000-2 · Echipament de semnalizare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 71.850 RON
- Valoare atribuită
- 71.850 RON
- Data publicării
- 19.07.2021 16:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1056984
- Termen limită
- 03.08.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1119145
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SPIACT CRAIOVA S.A. CUI RO 14452049
Valoare atribuită
71.850 RON
din 71.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro