Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,0% sub estimat

Servicii de realizare studiu de fezabilitate, expertiză tehnică, expertiză biologică și studii de specialitate (studiu geotehnic cu dezvelire de fundații, studii topo și istorice, documentar fotografic, documentații pt obținere avize și acorduri conform certificat urbanism) pt obiectivul de investiție ”Restaurarea și revitalizarea Muzeului arhitecturii populare Curtișoara” (POAT, cod SMIS:146315).

Număr anunț
CN1038600
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN GORJ (CUI 4956057)
Furnizor / câștigător
SPA INOVATIONS SRL (CUI 32606286)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
830.252,10 RON
Valoare atribuită
764.000 RON 8,0% sub estimat
Data publicării
20.01.2022 11:01
Anunț de atribuire
CAN1076272
Termen limită
21.02.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 015-034258
Documentație de atribuire
DF1135529

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SPA INOVATIONS SRL CUI RO32606286

Valoare atribuită

764.000 RON

din 830.252,10 RON estimat 8,0%

Adjudecat la 92,0% din estimat · economie 66.252,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.