Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 40,2% sub estimat

GARNITURI VANE DOM

Număr anunț
SCN1089520
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
MESSYSTECH SRL (CUI 11471879)
Cod CPV
42132000-3 · Piese pentru robinete sau vane (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
88.625 RON
Valoare atribuită
53.000 RON 40,2% sub estimat
Data publicării
19.07.2021 08:32
Anunț de atribuire
SCNA1057676
Termen limită
05.08.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1118932

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MESSYSTECH SRL CUI RO 11471879
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
INTERCOM SA CUI RO 6276774
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

53.000 RON

din 88.625 RON estimat 40,2%

Adjudecat la 59,8% din estimat · economie 35.625 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.