Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat

Execuție lucrări pentru realizarea obiectivului „Construire cămin cultural și amenjare loc de joacă pentru copii în satul Cipău, oraș Iernut, județ Mureș”

Număr anunț
SCN1089513
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Furnizor / câștigător
FORTUNA PLUS CONSTRUCT SRL (CUI 31327461)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.973.996,92 RON
Valoare atribuită
1.957.017,33 RON 0,9% sub estimat
Data publicării
19.07.2021 07:45
Anunț de atribuire
SCNA1067537
Termen limită
26.08.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1118948

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
GATMAT PROD SRL CUI RO 11833235
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.957.017,33 RON

din 1.973.996,92 RON estimat 0,9%

Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 16.979,59 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.