Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Materiale sanitare diverse pentru Spitalul Orășenesc Mioveni - Pachet 1

Număr anunț
CN1038681
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MIOVENI (CUI 4318202)
Furnizor / câștigător
ALMED INVESTMENTS S.R.L. (CUI 29136540)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.566.009,08 RON
Valoare atribuită
2.563.922,88 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
23.01.2022 09:00
Anunț de atribuire
CAN1075654
Termen limită
04.02.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 018-042818
Documentație de atribuire
DF1135774

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Adjudecat: 2.563.922,88 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 ?- Materiale Sanitare SERINGI, Truse de perfuzie si transfuzie… ALMED INVESTMENTS 2.563.922,88 RON
2 Materiale Sanitare - acces venos central si periferic, accesori…

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MEDICAL GRUP SRL CUI RO 17845905

Valoare atribuită

2.563.922,88 RON

din 2.566.009,08 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 2.086,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.