Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,8% sub estimat
Achiziție utilaje în cadrul proiectului „Achiziție utilaje pentru dotarea Serviciului Public de Interes Local și Gospodărire Comunală al comunei Vatra Moldoviței, jud. Suceava”
- Număr anunț
- SCN1089736
- Autoritate contractantă
- COMUNA VATRA MOLDOVITEI (CUI 4326680)
- Furnizor / câștigător
- CRISMONI GENERAL COM SRL (CUI 8398905)
- Cod CPV
- 34138000-3 · Tractoare rutiere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 335.647,02 RON
- Valoare atribuită
- 309.500 RON 7,8% sub estimat
- Data publicării
- 21.07.2021 15:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1059380
- Termen limită
- 04.08.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1119280
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRISMONI GENERAL COM SRL CUI RO 8398905
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AGRI-ALIANTA SRL CUI RO21224140
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AJG TRUCKS & TRAILERS SRL CUI RO24737787
Valoare atribuită
309.500 RON
din 335.647,02 RON estimat
7,8%
Adjudecat la 92,2% din estimat · economie 26.147,02 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.