Anulată Anunț de participare

Achizitia dotarilor necesare pentru functionarea unitatii de invatamant din comuna Gilau, aferente proiectului “Construire Gradinita cu program prelungit in localitatea Gilau, comuna Gilau, judetul Cluj”

Număr anunț
SCN1089713
Autoritate contractantă
Comuna Gilau (CUI 4485421)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
83.977 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
21.07.2021 10:49
Anunț de atribuire
SCNA1056974
Termen limită
02.08.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1119064

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Estimat: 83.977 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare dotari vesela 22.299 RON Anulat
2 Dotari educationale 50.559 RON Anulat
3 Dotari echipamente PSI 240 RON Anulat
4 Active necorporale 10.879 RON Anulat

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.