Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,0% sub estimat

Covoare bituminoase: Amenajare a intersecţiei DJ 249E cu DN 28 şi Covor asfaltic pe DJ 282D – Popeşti, km 24+036 – 25+036

Număr anunț
SCN1089665
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCT & DRUM SRL (CUI 14719007)
Cod CPV
45233251-3 · Lucrari de reinnoire a imbracamintei rutiere (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
823.529 RON
Valoare atribuită
724.582,09 RON 12,0% sub estimat
Data publicării
21.07.2021 07:53
Anunț de atribuire
SCNA1057209
Termen limită
06.08.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1119318

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCT & DRUM SRL CUI RO 14719007
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
EKY ROUTE S.R.L. CUI RO34570030
Subcontractanți 1
EKY-SAM SRL CUI RO 9672080
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

724.582,09 RON

din 823.529 RON estimat 12,0%

Adjudecat la 88,0% din estimat · economie 98.946,91 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.