Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

Servicii de proiectare, asistență tehnică din partea proiectantului și execuție lucrări pentru proiectul “Construire Centru Intermodal de transport public în municipiul Drobeta Turnu Severin (inclusiv PT)”

Număr anunț
SCN1089807
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Furnizor / câștigător
MEDIA RAPID CONSTRUCT SRL (CUI 28192089)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.733.121,61 RON
Valoare atribuită
1.726.889,12 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
22.07.2021 16:22
Anunț de atribuire
SCNA1058499
Termen limită
09.08.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1119541

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
DAVIDE EL BRAVO SRL CUI RO31700497

Valoare atribuită

1.726.889,12 RON

din 1.733.121,61 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 6.232,49 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.