Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,7% sub estimat

Lucrari reparatie placi pereu contracanal DMS Voila

Număr anunț
CN1033246
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Furnizor / câștigător
NEGOVANU COSTEL & CO S.R.L. (CUI 5559730)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.704 RON
Valoare atribuită
15.752,92 RON 5,7% sub estimat
Data publicării
22.07.2021 10:46
Anunț de atribuire
CAN1068403
Termen limită
14.09.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1118772

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

15.752,92 RON

din 16.704 RON estimat 5,7%

Adjudecat la 94,3% din estimat · economie 951,08 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.