Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,0% sub estimat
Contract de furnizare kit complet reactivi histologie conventionala ptr.procesarea 1000 probe.
- Număr anunț
- CN1038715
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- BRINOVA SRL (CUI 3385572)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 352.000 RON
- Valoare atribuită
- 264.000 RON 25,0% sub estimat
- Data publicării
- 21.01.2022 14:41
- Anunț de atribuire
- CAN1075011
- Termen limită
- 25.02.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1135907
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BRINOVA SRL CUI 3385572
Valoare atribuită
264.000 RON
din 352.000 RON estimat
25,0%
Adjudecat la 75,0% din estimat · economie 88.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.