Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 19,2% sub estimat

PROIECTARE, ASISTENTA TEHNICA SI EXECUTIE: „ MODERNIZAREA STRAZII BARCANEASA, A DRUMURILOR LATERALE AFERENTE STRAZII ALEXANDRU AVERESCU SI A ULITELOR 1,2,3 SI 4 AFERENTE STRAZII IULIU MANIU DIN SATUL CHITORANI SI A STRAZII I.G. DUCA DIN SATUL VALEA ORLEI, COMUNA BUCOV, JUDETUL PRAHOVA”

Număr anunț
SCN1089760
Autoritate contractantă
COMUNA BUCOV (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI BUCOV) (CUI 2843531)
Furnizor / câștigător
DEV IN ALL SRL (CUI 27663846)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.497.942,41 RON
Valoare atribuită
1.210.573,26 RON 19,2% sub estimat
Data publicării
22.07.2021 08:38
Anunț de atribuire
SCNA1057879
Termen limită
06.08.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1119337

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
DEV IN ALL SRL CUI 27663846
Asociați 1
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
PRAGOSA ROMANIA SRL CUI RO 21732840
Asociați 1
DINENG DEV SRL CUI RO27752170
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.210.573,26 RON

din 1.497.942,41 RON estimat 19,2%

Adjudecat la 80,8% din estimat · economie 287.369,15 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.