Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 44,4% sub estimat
Contract furnizare cartofi
- Număr anunț
- CN1038695
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
- Furnizor / câștigător
- SUPER EXTRA PAN S.R.L. (CUI 10125699)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 128.000 RON
- Valoare atribuită
- 71.200 RON 44,4% sub estimat
- Data publicării
- 21.01.2022 09:30
- Anunț de atribuire
- CAN1076784
- Termen limită
- 25.02.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1135818
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SUPER EXTRA PAN S.R.L. CUI RO 10125699
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545
Valoare atribuită
71.200 RON
din 128.000 RON estimat
44,4%
Adjudecat la 55,6% din estimat · economie 56.800 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.