Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru furnizare amelioratori
- Număr anunț
- CN1038693
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
- Furnizor / câștigător
- LEGUME FRUCTE COM SRL (CUI 10062337)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.600 RON
- Valoare atribuită
- 12.562,50 RON
- Data publicării
- 21.01.2022 09:27
- Anunț de atribuire
- CAN1081950
- Termen limită
- 25.02.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1135797
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini amelioratori-signed.pdf
- FisaDate_DF1135797.pdf
- formular oferta amelioratori-signed.pdf
- formular propunere tehnica amelioratori-signed.pdf
- model acord cadru amelioratori-signed.pdf
- model contract subsecvent-signed.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Valoare atribuită
12.562,50 RON
din 8.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro