Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,8% sub estimat

1/2022 ”Lucrari de intretinere si reparatii in amenajarile de imbunatatiri funciare din cadrul Filialelor Teritoriale ale Agentiei Nationale de Imbunatatiri Funciare " Executia lucrarilor de intretinere si reparatii necsare a se efectua in amenjarea de irigatii Harsova Ciobanu din cadrul ANIF Filiala Teritoriala de Imbunatatiri Funciare Constanta, Unitatea de Administrare Constanta Nord

Număr anunț
CN1038806
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA DE IMBUNATATIRI FUNCIARE (CUI RO29275212)
Furnizor / câștigător
EUROCLIF PC SRL (CUI 28698435)
Cod CPV
45232120-9 · Lucrari de irigatie (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.532.285,88 RON
Valoare atribuită
1.212.821,98 RON 20,8% sub estimat
Data publicării
27.01.2022 07:24
Anunț de atribuire
CAN1080506
Termen limită
03.03.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1136096

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROCLIF PC SRL CUI RO 28698435
Subcontractanți 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
REMICO COMPREST SRL CUI RO 7862755
Subcontractanți 1
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1

Valoare atribuită

1.212.821,98 RON

din 1.532.285,88 RON estimat 20,8%

Adjudecat la 79,2% din estimat · economie 319.463,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.