Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,4% sub estimat
„Imbunatatirea infrastructurii educationale prin extinderea, reabilitarea, modernizarea si echiparea Scolii Generale NR. 6, “Tudor Vladimirescu”, din Targoviste, jud. Dambovita” - servicii de asistenta tehnica din partea proiectantului – PMT-2021-007, Cod unic de identificare: 4279944-2021-10.1”
- Număr anunț
- SCN1089895
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
- Furnizor / câștigător
- ISCONPRO S.R.L. (CUI 38910879)
- Cod CPV
- 71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 182.500 RON
- Valoare atribuită
- 170.800 RON 6,4% sub estimat
- Data publicării
- 23.07.2021 14:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1057818
- Termen limită
- 05.08.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1119645
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1119645.pdf
- model clauze contractuale-semnat.doc.p7s
- model formulare-semnat.doc.p7s
- PROIECT TEHNIC.part01-semnat.rar.p7s
- PROIECT TEHNIC.part02-semnat.rar.p7s
- PROIECT TEHNIC.part03-semnat.rar.p7s
- PROIECT TEHNIC.part04-semnat.rar.p7s
- PROIECT TEHNIC.part05-semnat.rar.p7s
- PROIECT TEHNIC.part06-semnat.rar.p7s
- PROIECT TEHNIC.part07-semnat.rar.p7s
- PROIECT TEHNIC.part08-semnat.rar.p7s
- PROIECT TEHNIC.part09-semnat.rar.p7s
- PROIECT TEHNIC.part10-semnat.rar.p7s
- PROIECT TEHNIC.part11-semnat.rar.p7s
- PROIECT TEHNIC.part12-semnat.rar.p7s
- PROIECT TEHNIC.part13-semnat.rar.p7s
- PROIECT TEHNIC.part14-semnat.rar.p7s
- PROIECT TEHNIC.part15-semnat.rar.p7s
- PROIECT TEHNIC.part16-semnat.rar.p7s
- PROIECT TEHNIC.part17-semnat.rar.p7s
- PROIECT TEHNIC.part18-semnat.rar.p7s
- PROIECT TEHNIC.part19-semnat.rar.p7s
- PROIECT TEHNIC.part20-semnat.rar.p7s
- PROIECT TEHNIC.part21-semnat.rar.p7s
- PROIECT TEHNIC.part22-semnat.rar.p7s
- PROIECT TEHNIC.part23-semnat.rar.p7s
- PROIECT TEHNIC.part24-semnat.rar.p7s
- PROIECT TEHNIC.part25-semnat.rar.p7s
- PROIECT TEHNIC.part26-semnat.rar.p7s
- PROIECT TEHNIC.part27-semnat.rar.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ISCONPRO S.R.L. CUI 38910879
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SC BEMEL AG SRL CUI 30160658
Valoare atribuită
170.800 RON
din 182.500 RON estimat
6,4%
Adjudecat la 93,6% din estimat · economie 11.700 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.