Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 19,2% sub estimat

Lucrari reparatii curente lift - sarcina 800 kg

Număr anunț
SCN1089891
Autoritate contractantă
Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
Furnizor / câștigător
SYGLER ASCENSOR SRL (CUI 12455790)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.300 RON
Valoare atribuită
35.803,40 RON 19,2% sub estimat
Data publicării
23.07.2021 14:14
Anunț de atribuire
SCNA1057515
Termen limită
10.08.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1119651

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYGLER ASCENSOR SRL CUI RO 12455790
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

35.803,40 RON

din 44.300 RON estimat 19,2%

Adjudecat la 80,8% din estimat · economie 8.496,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.