Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 29,6% sub estimat
Infiintare si modernizare drum – De Putul Matusii – Conducte gaze – Vidra – str. Metalurgiei – De 0/101, Comuna Jilava, judetul Ilfov
- Număr anunț
- SCN1089882
- Autoritate contractantă
- COMUNA JILAVA (CUI 4420791)
- Furnizor / câștigător
- 4 (CUI 13906)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.567.924,48 RON
- Valoare atribuită
- 1.808.249,13 RON 29,6% sub estimat
- Data publicării
- 23.07.2021 12:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1058001
- Termen limită
- 10.08.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1119476
Documente
Documentația de atribuire
- AVIZ AMPLASAMENT ENEL.pdf
- AVIZ APA CANAL.pdf
- aviz CFR.pdf
- aviz IPJ.pdf
- aviz mediu.pdf
- Aviz OMV.pdf
- Caiet de sarcini-Executie Drum Jilava.pdf
- FisaDate_DF1119476.pdf
- Formulare - Executie Drum Jilava REV-semnat.doc.p7s
- grafic lucrari str. Metalurgiei.pdf
- Liste fara valori.pdf
- Obiective OMV.pdf
- Petrotrans.pdf
- Piese desenate.pdf
- Planse Memoriu Executie Lucrari.pdf
- Planse Studiu Fezabilitate-Metalurgiei.pdf
- Proiect de contract-Executie Drum Jilava.pdf
- Proiect tehnic.pdf
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ACVATOT SRL CUI RO13906
Asociați 1
ANDUNA SERVIMOB SRL CUI RO 9666682
Terți + subcontractanți 1
ELECTROCONS GROUP PROIECT INT'L CUI RO 15475580
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
STRABENBAU LOGISTIC SRL CUI RO33221610
Subcontractanți 2
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA CUI RO 11814659
GENERAL ME.EL ELECTRIC S.R.L. CUI RO 3755713
Valoare atribuită
1.808.249,13 RON
din 2.567.924,48 RON estimat
29,6%
Adjudecat la 70,4% din estimat · economie 759.675,35 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.