Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
Materiale pentru tratarea apei din bazinele de înot și dezinfectarea bazinelor de la C.A.S.M. și Bazinul acoperit piscină ,,ing. Mircea Birău”
- Număr anunț
- SCN1089864
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
- Furnizor / câștigător
- DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL (CUI 28347507)
- Cod CPV
- 24962000-5 · Produse chimice pentru tratarea apei (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 178.481,52 RON
- Valoare atribuită
- 177.143 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 23.07.2021 09:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1057856
- Termen limită
- 16.08.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1119505
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA 1 propunere tehnica mat.tratare apa.docx.p7s
- Anexa 2 propunere financiara mat.tratare apa.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini mat.tratare apa model standard.docx.p7s
- FisaDate_DF1119505.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Instruct_ofertant Mat tratarea apei CASM.docx.p7s
- Proiect_contract Mat tratarea apei ACASM.docx.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL CUI RO28347507
Valoare atribuită
177.143 RON
din 178.481,52 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 1.338,52 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.