Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 30,2% sub estimat

Lot 1 - Electropompa centrifuga orizontala autoamorsanta epuisment (CHE Vanatori) – 2 buc. Lot 2 - Electropompa cu roti dintate ulei ungere (CHE Vanatori) – 2 buc. Lot 3 - Electropompa roti dintate GUP VIR (CHE Costisa) – 3 buc.

Număr anunț
SCN1089848
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Furnizor / câștigător
HIDAROM SRL (CUI 14679123)
Cod CPV
42122000-0 · Pompe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127.720 RON
Valoare atribuită
89.200 RON 30,2% sub estimat
Data publicării
23.07.2021 08:47
Anunț de atribuire
SCNA1059587
Termen limită
05.08.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1119494

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HIDAROM SRL CUI 14679123

Valoare atribuită

89.200 RON

din 127.720 RON estimat 30,2%

Adjudecat la 69,8% din estimat · economie 38.520 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.