Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 80,4% sub estimat

Elemente de tip DOVID si servicii aplicare DOVID

Număr anunț
CN1033191
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
SURYS (CUI 325020733)
Cod CPV
39230000-3 · Produse cu utilizare speciala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.672.224 RON
Valoare atribuită
1.697.799,04 RON 80,4% sub estimat
Data publicării
23.07.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1071710
Termen limită
15.09.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 142-377232
Documentație de atribuire
DF1119266

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SURYS CUI FR325020733
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
OVD KINEGRAM AG CUI 104191520
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
CENTRO GRAFICO DG CUI IT01493830168

Valoare atribuită

1.697.799,04 RON

din 8.672.224 RON estimat 80,4%

Adjudecat la 19,6% din estimat · economie 6.974.424,96 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.