Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,0% sub estimat
Servicii de întocmire documentație de prelucrare, interpretare și sinteză a datelor rezultatedin înregistrările seismice la: a. Baraj Gura Apelor pe perioada 01.01.2015 – 31.12.2020; b. Baraj Poiana Ruscă pe perioada 01.01.2015 – 31.12.2020;
- Număr anunț
- SCN1089994
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Furnizor / câștigător
- NAMAZU CONSULTING SRL (CUI 17719796)
- Cod CPV
- 71352140-3 · Servicii de prelucrare de date seismice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.000 RON
- Valoare atribuită
- 39.500 RON 21,0% sub estimat
- Data publicării
- 26.07.2021 17:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1059633
- Termen limită
- 17.08.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1119831
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
NAMAZU CONSULTING SRL CUI 17719796
Asociați 1
UNIVERSITATEA TEHNICA DE CONSTRUCTII BUCURESTI CUI 4266570
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GeoHazard SRL CUI RO17946110
Valoare atribuită
39.500 RON
din 50.000 RON estimat
21,0%
Adjudecat la 79,0% din estimat · economie 10.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.