Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,0% sub estimat
Măsurători de înclinometrie și tasare la: a. Baraj Poiana Mărului. Măsurători de înclinometrie și tasare executate în DVT-uri și în CL-uri. Tranșa 2021; b. Baraj Herculane – alunecare versant stâng aval baraj. Măsurători de înclinometrie. Tranșele I+II, 2021;
- Număr anunț
- SCN1089992
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Furnizor / câștigător
- GeoHazard SRL (CUI 17946110)
- Cod CPV
- 71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.500 RON
- Valoare atribuită
- 14.000 RON 20,0% sub estimat
- Data publicării
- 26.07.2021 17:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1059626
- Termen limită
- 19.08.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1119767
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GeoHazard SRL CUI RO17946110
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
SIXENSE SOLUTIONS S.R.L. CUI 42870039
Asociați 1
SIXENSE MONITORING CUI 388672339
Valoare atribuită
14.000 RON
din 17.500 RON estimat
20,0%
Adjudecat la 80,0% din estimat · economie 3.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.