Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 31,9% sub estimat

Achiziția de consumabile tehnică de calcul pentru echipamente T.I.C.

Număr anunț
CN1038860
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL PRAHOVA (CUI 2998315)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.344.460,31 RON
Valoare atribuită
915.936,65 RON 31,9% sub estimat
Data publicării
30.01.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1079730
Termen limită
07.03.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 023-056823
Documentație de atribuire
DF1136210

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 1.344.460,31 RON Adjudecat: 915.936,65 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lotul nr. 1 – Lexmark, XEROX – PRODUSE ORIGINALE 1.104.460,31 RON Mida Soft Business 3 contracte 765.686,65 RON ↓30,7%
Mida Soft Business · contract 4126 · 11.05.2022 736.453,46 RON
Mida Soft Business · contract 4333 · 17.05.2022 20.898,58 RON
Mida Soft Business · contract 117 · 12.08.2022 8.334,61 RON
2 Lotul 2- Produse compatibile Lexmark şi Xerox 240.000 RON VIC INSERO 2 contracte 150.250 RON ↓37,4%
VIC INSERO · contract 7534 · 05.09.2022 150.000 RON
VIC INSERO · contract 144 · 17.10.2022 250 RON

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

915.936,65 RON

din 1.344.460,31 RON estimat 31,9%

Adjudecat la 68,1% din estimat · economie 428.523,66 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.