Atribuită Anunț de participare

Monitor functii vitale de inalta performanta pentru monitorizare intraanestezica (furnizare, instalare punere in functiune si instruire personal utilizator)- 2 CPL

Număr anunț
SCN1089939
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
Furnizor / câștigător
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168.982,38 RON
Valoare atribuită
168.982 RON
Data publicării
26.07.2021 08:43
Anunț de atribuire
SCNA1056969
Termen limită
09.08.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1119666

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

168.982 RON

din 168.982,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.