Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,4% sub estimat

4/2022 ”Lucrari de intretinere si reparatii in amenajarile de imbunatatiri funciare din cadrul Filialelor Teritoriale ale Agentiei Nationale de Imbunatatiri Funciare " Lucrari de intretinere si repratii a subtraversarii pe canalul CA 1 din amenajarea de irigatii Ianca Surdila Greci, judetul Braila.

Număr anunț
CN1038829
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA DE IMBUNATATIRI FUNCIARE (CUI RO29275212)
Furnizor / câștigător
EUROCLIF PC SRL (CUI 28698435)
Cod CPV
45231111-6 · Lucrari de demontare si de inlocuire a conductelor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.184.410,58 RON
Valoare atribuită
1.013.632,64 RON 14,4% sub estimat
Data publicării
27.01.2022 14:18
Anunț de atribuire
CAN1081451
Termen limită
03.03.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1136100

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROCLIF PC SRL CUI RO 28698435
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PRICONS SRL CUI RO 16797753
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ARGIF SA CUI RO 128388
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.013.632,64 RON

din 1.184.410,58 RON estimat 14,4%

Adjudecat la 85,6% din estimat · economie 170.777,94 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.