Atribuită
Anunț de participare
Servicii de mentenanță a sistemului informatic al registrului electoral (SIRE)
- Număr anunț
- CN1038916
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA ELECTORALA PERMANENTA (CUI 16460641)
- Furnizor / câștigător
- SOFTWARE IMAGINATION & VISION S.R.L. (CUI 41963989)
- Cod CPV
- 72611000-6 · Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisa acceleratacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.688.494 RON
- Valoare atribuită
- 6.956.273,34 RON
- Data publicării
- 02.02.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1077449
- Termen limită
- 18.02.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 025-062461
- Documentație de atribuire
- DF1136416
Documente
Documentația de atribuire
- 3 Formulare.docx.p7s
- AVIZ CTE semnat electronic-signed.pdf
- Caiet de sarcini_FORMAT WORD.docx.p7s
- Caiet de sarcini_Mentenanta SIRE aprobat OPC-signed.pdf
- draft acord cadru-signed.pdf
- draft subsecvent-signed.pdf
- FisaDate_DF1136416.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOFTWARE IMAGINATION & VISION S.R.L. CUI 41963989
Valoare atribuită
6.956.273,34 RON
din 3.688.494 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro