Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 80,1% sub estimat

Acord cadru - Achizitie pesticide, regulatori de crestere si rodenticide

Număr anunț
CN1038947
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare Dezvoltare Agricola - Teleorman (CUI RO3124704)
Furnizor / câștigător
AGRICOVER DISTRIBUTION S.A. (CUI 13443360)
Cod CPV
24451000-0 · Pesticide (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.384.380 RON
Valoare atribuită
1.865.952 RON 80,1% sub estimat
Data publicării
04.02.2022 19:02
Anunț de atribuire
CAN1078632
Termen limită
11.03.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 026-065723
Documentație de atribuire
DF1136453

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AGRICOVER CUI 13443360

Valoare atribuită

1.865.952 RON

din 9.384.380 RON estimat 80,1%

Adjudecat la 19,9% din estimat · economie 7.518.428 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.