Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru privind achizitia publica de CARNE DE PASARE
- Număr anunț
- CN1038884
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
- Furnizor / câștigător
- SALTEMPO SRL (CUI 3119988)
- Cod CPV
- 15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 688.490,47 RON
- Valoare atribuită
- 1.080.505,40 RON
- Data publicării
- 02.02.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1076791
- Termen limită
- 03.03.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 025-060300
- Documentație de atribuire
- DF1136344
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SALTEMPO SRL CUI 3119988
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DIACARN FOOD SRL CUI RO 22212233
Valoare atribuită
1.080.505,40 RON
din 688.490,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro