Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 29,3% sub estimat
Furnizare Piatra concasata, balast sortat si nisip de balastiera
- Număr anunț
- CN1038890
- Autoritate contractantă
- AURORA CONSTRUCT MONTAJ SA (CUI 26786565)
- Furnizor / câștigător
- MID INTERPREST AGREGAT SRL (CUI 31427789)
- Cod CPV
- 14210000-6 · Pietris, nisip, piatra concasata si agregate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.187.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.546.500 RON 29,3% sub estimat
- Data publicării
- 02.02.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1077306
- Termen limită
- 09.03.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 025-060288
- Documentație de atribuire
- DF1136310
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MID INTERPREST AGREGAT SRL CUI 31427789
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CRIG COMPANY SRL CUI 24380853
Valoare atribuită
1.546.500 RON
din 2.187.500 RON estimat
29,3%
Adjudecat la 70,7% din estimat · economie 641.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.